Kalkulačka plynu vám ukáže u koho ušetříte nejvíce

Děsí vás rok co rok vyúčtování za plyn ve vaší schránce? Už nemusí. Využijte srovnání cen plynu a vyberte si toho nejlevnějšího. Kalkulačka plynu je velmi užitečným a bezplatným pomocníkem. Aby jste si mohli porovnat jednotlivé nabídky dodavatelů plynu, pak je potřeba mít při ruce poslední vyúčtování, ze kterého údaje vložíte do kalkulačky. Za pár vteřin vám bude zobrazena nabídka těch pro vás nejlevnějších variant.

Proč je srovnání půjček a plynu důležité?

Stejně jako srovnáváme ceny oblečení, dovolené či cen potravin, i zde je možné si srovnat půjčky nebo plyn. Není přeci nutné brát první nabídku, která se nám naskytne a následně zjistit, že platíme víc, než bychom mohli.

Od toho je kalkulačka plynu, která nám ukáže, kolik a kde můžeme ušetřit. A nejde o pár korun, ale i o tisíce ročně. Pokud plynem topíte, ohříváte vodu a vaříte, pak jistě víte, kolik vás to stojí peněz a mnohdy zbytečně. Jsou zde zohledněny nabídky dle vaší aktuální potřeby. Ceníky plynu i výběr dodavatelů je naprosto nezávazný. Díky rozsáhlým databázím firem a poskytovatelů energií můžete najít bezkonkurenční nabídku pro váš region.

Zemní plyn se na německé energetické burze prodává oproti loňskému roku až o polovinu levněji. Nicméně dodavatelé zemního plynu v České republice se ke snižování cen příliš nemají. Zpravidla nabídnou výhodnější plyn těm, kdo se zavážou k odběru na období minimálně tří let. Na ceny plynu má vliv také kurz koruny a politická situace. I přesto vám kalkulačka plynu ukáže, že někteří dodavatelé snížili cenu plynu až o 13%. Do konečné ceny se vždy promítají regulované složky ceny jako je cena za dopravu a distribuci plynu, které stanovuje Energetický úřad. Vybírat si můžete z nabídky více než 30 dodavatelů. Díky velké konkurenci jsou ceny opravdu rozličné.


Reklama:


Půjčujeme karavany a obytné vozy na Vaši dovolenou.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!